€ 150.000,- k.k.
Op gewilde locatie in de wijk Monnikenhuizen bevindt zich het 2-kamerappartement met 2 balkons en een ruime berging in de onderbouw. Het appartementencomplex is gelegen tussen park Angerenstein en park Klarenbeek en op loopafstand van diverse winkels en supermarkten. Dit instapklare appartement bevindt zich op de begane grond van het complex en is recentelijk compleet gerenoveerd. De woning is hierbij voorzien van een nieuwe keuken, badkamer en toiletruimte. Daarnaast zijn de plafonds verhoogd en voorzien van spotlichten.
Bouwjaar: 1956. Woonoppervlakte: 47 m2. Inhoud: 120 m3.
Indeling appartement:
Entree, royale hal, meterkast, toilet, badkamer met douche en wastafel, woonkamer met weids uitzicht en toegang tot balkon en één slaapkamer. Keuken met keukenblok en deur naar klein balkon.
Bijzonderheden:
– Instapklare woning
– Nieuwe keuken en inbouw apparatuur (vaatwasser, wasmachine/droog combi, oven/magnetron combi)
– Nieuwe badkamer inclusief regendouche
– Nieuwe toiletruimte inclusief hangtoilet
– Nieuw verhoogd plafond inclusief spotlichten
– Video deurbel
– VVE bijdrage €88,00 per maand.
– Gewilde locatie;
– 2 balkons;
– Ruime eigen berging onder de woning
Locatie:
De Burgemeester Bloemersweg ligt tussen de Geitenkamp, een monumentale woonwijk uit de jaren 20 en de moderne woonwijk Monnikenhuizen, gebouwd op het terrein van het voormalige Vitesse stadion. Dichtbij de prachtige parken Angerenstein en Klarenbeek en direct aan de rand van Arnhems hoogste punt Hoogte 80. Vanaf Hoogte 80 is er uitzicht tot op de A12 en de dorpen Westervoort en Duiven en op heldere dagen zelfs tot Kleve en Nijmegen. Park Sonsbeek ligt op 3,2 km afstand. Sterk glooiende straten en veel groen kenmerken dit deel van Arnhem. De wijk is de laatste jaren sterk aan het verjongen. Alle voorzieningen zijn aanwezig in de buurt: een supermarkt, scholen, kinderopvang, sportfaciliteiten en medische zorg. De wijk is tevens goed bereikbaar met het openbaar vervoer en is op fietsafstand van het centrum van Arnhem en gelegen nabij uitvalswegen.
- 47 m2
- 2.651 m2
- 1
Kenmerken Burgemeester Bloemersweg 46-1
Overdracht
Vraagprijs | € 150.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 2.651 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 47 m2 |
Inhoud | 120 m3 |
Bouw
Soort | Portiekflat |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1956 |
Dak type | Plat dak |
Isolatievormen | Gedeeltelijk dubbelglas |
Indeling
Aantal verdiepingen | 1 |
---|---|
Aantal kamers | 2 |
Aantal slaapkamers | 1 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Burgemeester Bloemersweg 46-1
Marktcijfers van Arnhem
Gemiddelde verkoopprijs in Arnhem
Landelijk gemiddelde: € 284.108,-
Gemiddelde vraagprijs in Arnhem
Landelijk gemiddelde: € 306.808,-
Gemiddelde verkooptijd in Arnhem
Landelijk gemiddelde: 24
Gemiddeld aangeboden in Arnhem
Landelijk gemiddelde: 5824
Gemiddeld aantal verkocht in Arnhem
Landelijk gemiddelde: 8759
Gemiddelde prijs/m2 in Arnhem
Landelijk gemiddelde: 2.508