Te koop: Woonhuis aan de Laan 1945 8 in Weurt bij Hermsen Garantiemakelaars Nijmegen.
Verkocht

Laan 1945 8 6551 CW, Weurt

€ 409.000 k.k.

In het kort

Woonoppervlakte 92m²
Perceel 250m²
Kamers 4
Energie C

Beschrijving

Ruim en licht hoekhuis met garage in Weurt!

Bent u op zoek naar een instapklare woning met eigen oprit, een eigen garage en een grote tuin? Dan is dit ruime hoekhuis in het gezellige Weurt precies wat je zoekt!

Beschrijving:
De woning is goed onderhouden en beschikt over een woonkamer met veel lichtinval door het zijraam, een goede keuken en een zonnige tuin met veel privacy. Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en een moderne badkamer. De zolderverdieping is bereikbaar via een vlizotrap en biedt mogelijkheden voor een goede opslag als je de garage wilt verbouwen tot woonruimte.

De garage is ideaal voor het stallen van een auto, fietsen of als werkruimte. Daarnaast is er voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. De garage is via de tuin ook te bereiken.

Locatie:
Weurt is een gezellig dorp met een actieve gemeenschap en ligt op slechts enkele minuten van Nijmegen. De wijk biedt scholen, sportverenigingen en winkels op loopafstand. Bovendien bent u binnen enkele minuten in de natuur of op de snelweg.

Kortom: een ideale gezinswoning met veel ruimte, een garage en een fijne ligging. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door dit mooie huis!

Kenmerken:
Hoekwoning met extra privacy en lichtinval
Ruime garage en eigen oprit
Riante voor-, zij- en achtertuin
Drie slaapkamers, ideaal voor gezinnen of thuiswerkers
Gunstig gelegen nabij Nijmegen, uitvalswegen en natuurgebied de uiterwaarden

Kenmerken